PROFESIONÁLNY SERVIS NA VÝSTAVÁCH A KONGRESOCH OD JEDNÉHO DODÁVATEĽA.
Vyskladáme Vám výstavné stánky zo systému Octanorm, vyrobíme Vám atypické výstavné expozície na mieru, zaručíme Vám nadčasovosť a skúsený tím pracovníkov pre úspešnú prezentáciu Vašich služieb a produktov vo Vašom výstavnom stánku.
Naša stratégia je založená na ľuďoch, ich znalostiach a na profesionálnom prístupe ku klientovi. Výsledkom tejto vyváženej kombinácie je Vaša úspešná prezentácia na výstave alebo kongrese. Spolupracujeme s Vami po celú dobu procesu, od výberu výstavy a výstavnej plochy, komunikácie s organizátorom výstavy, objednaním všetkých služieb a servisu až po samotnú realizáciu výstavného stánku. Vypracujeme Vám architektonický návrh ktorý bude od začiatku nadväzovať na Vaše požiadavky tak, aby vystihol Vaše produkty alebo služby a prenesieme ho do vizualizácie.

Systémové výstavné stánky sú založené na modulových systémoch, ktoré vyskladáme tak, aby vyhovovali každej veľkosti výstavného stánku alebo ploche. Pracujeme iba s certifikovanými hliníkovými profilmy Octanorm. Výstavné stánky ponúkame v základnom bielom alebo modernom šedom prevedení v rôznych farebných kombináciách s plexisklom, plastom a ďalšími materiálmi v širokej farebnej škále.

Výstavné stánky z ľahkých hliníkových profilov sú vhodné tak na menšie ako aj na väčšie plochy. Výhodou je rýchla inštalácia, flexibilita v priestore a cenová dostupnosť.

Stánky po grafickom, svetelnom a vizuálnom dotvorení spĺňajú tie najvyššie kritéria Vašich požiadaviek.

Rýchly, jednoduchý a spoľahlivý spôsob ako vystavovať!

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment